eDoCat - jedna
z nejlepších cest
k řízené dokumentaci

DMS eDoCat je výkonný systém pro podporu
centrální správy dokumentů s řízením pomocí workflow

Robustnost systému

DMS systém eDoCat je robustní systém, široce konfigurovatelný založený na systémové platformě Alfresco. Alfresco DMS je hlavní Open Source alternativou pro oblast Enterprise Content Management (ECM). Alfresco aplikuje Open Source model a využívá dostupných technologií dle filozofie „best of breed“ pro zajištění rychlosti vývoje při zachování velmi nízkých nákladů na pořízení a vlastnictví.

Možnosti systému

Systém eDoCat umožňuje definovat neomezený počet kategorií pro různé typy dokumentů. Tyto kategorie jsou charakterizovány indexy, podle kterých se konkrétní dokument nebo skupina dokumentů vyhledává. Počet indexů není nijak technicky limitován, ale pro lepší zobrazení je lepší používat omezený počet indexů. K jednomu dokumentu systému eDoCat je možno přikládat libovolný elektronický dokument. Papírové dokumenty se přikládají v naskenované podobě. Číslo smlouvy, dodavatele, název, popis, vlastník a platnost jsou jen malý výčet atributů (indexů), které mohou být použity jako základní údaj pro evidenci libovolného typu dokumentů. Každý typ dokumentu se doplní příslušným počtem informativních atributů dle přání zákazníka. Samozřejmostí je kopírování údajů mezi několika dokumenty a také práce na několika dokumentech zároveň. Zasílání notifikací je standardní vlastností workflow v systému eDoCat. Právě s pomocí workflow je možné definovat elektronickou cestu virtuálního dokumentu přes celou společnost se schvalovacími procesy, notifikacemi, aktualizací dat v jiných systémech. Základní uživatelské rozhraní zajišťuje funkce pro vyhledávání a organizaci zobrazených výsledků tak, aby mohl klient přehledně pracovat s vyhledanými výsledky.

Zabezpečení systému

Nastavením zabezpečení oprávnění se myslí například: oprávnění na skupinu v kategorii (například: podle typu či klasifikace dokumentu může mít skupina uživatelů definováno omezení. Smlouvy pro schválení jsou zobrazeny jen schvalovateli a v případě že smlouvu schválí, tak je pro něj stává smlouva neviditelnou a je viditelná pro jinou skupinu uživatelů). Lze konfigurovat prakticky libovolný model nastavení zabezpečení.

Intuitivní system s nízkými náklady

Klientské prostředí eDoCat™ je velmi intuitivní a umožňuje rychlou akceptaci nového systému uživateli. Aplikace můžou pracovat jako webový klient, nebo jako mobilní aplikace iOS nebo Android. S Alfresco nebo dostupná alternativou na řešení MS SharePoint. Díky modelu Open Source pro Alfresco s nabídkou služeb garantované podpory jsou minimalizovány investice a TCO je velmi příznivé.


eDoCat vám přinese:

Robustní a osvědčené řešení

 • Zabezpečení srovnatelné s bankovními aplikacemi
 • Podpora ISO 9002
 • Rozšiřitelnost
 • Nízké pořizovací náklady
 • Integrace vaší datové schránky ISDS
 • Možnost implementace Cloud nebo Server

Efektivní a pohodlná práce

 • Eliminace chyb při práci s dokumenty
 • Rychlé vyhledávání
 • Dostupnost dokumentů kdykoli a kdekoli
 • Efektivní workflow na míru
 • Snadná práce s obrovským množstvím souborů i s velkými soubory

Libovolné procesy

 • Klasifikace vstupních dokumentů, včetně konverze z papíru
 • Připomínkování a schvalování dokumentů
 • Potvrzení o přečtení dokumentu s opakovaným zasíláním připomínek
 • Přezkum dokumentů a evidence změn
 • Řízený přesun expirovaných dokumentů do archivu

Kvalitu eDoCatu dokazuje celá řada ocenění

CIO Grand Prix 2015 pro eDoCat

DMS eDoCat cloud získal ocenění v soutěži CIO Grand Prix 2015 od IDG

Více informací

Předchozí ocenění

Více informací

Máte zájem o osobní prezentaci řešení?

Ukažeme, vysvětlíme, navrhneme řešení, naplánujeme, zajistíme. Rádi vás přivítáme v našich kancelářích nebo na WebEx-u

Potřebuji osobní konzultaci

Detailní specifikace eDoCat

Zde naleznete detailní specifikace systému eDoCat a detailní popis vlastností

Zobrazit detailní specifikaci

Příklady použití

Zde naleznete příklady použití nasazení systému eDoCat u našich zákazníků.

Zobrazit příklady použití

Články a ocenění

Zde naleznete zajímavé články, které o systému eDoCat a jeho implementaci byly publikovány odborným tiskem. Jsou zde uvedeny i ocenění, které produkt eDoCat získal.

Zobrazit články a ocenění
Zeptejte se nás

Máte zájem o další informace nebo o prezentaci řešení? Zašlete nám kontaktní údaje a my se co nejdříve ozveme. Případně nám zavolejte na tel. 222 744 766.

Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.